• Bitki Adıyla Anılan Soğuk Sıkım Yağlar Kişisel Bakım Ürünleri Dekoratif Sabunlu Süsler Paraben, SLS, SELES ve Parfüm İçermeyen Kişisel Bakım Ürünleri. Bitkisel Yağ Kökenli Sabunlar YEŞİL KİMYA Daha az kirletici, daha az kimyasal, daha sağlıklı insanlar, yaşanabilir çevre.
 

        Firmamız 2013 yılında Kimya alanında Doktora eğitimini tamamlamış olan Dr.Ayça Kahraman tarafından kurulmuştur. Firmamız Kozmetik alanında Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.
      Ürünlerimizde doğal soğuk sıkım bitkisel yağlar, parfüm olarak uçucu esansiyel bitkisel yağlar kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zararlı hammadde listeleri içerisinde olmayan ancak üzerinde spekülasyonlar yapılan hammaddelerden ( Paraben, SLS, SELES gibi) kaçınmaktayız. Yeşil Kimya prensiplerini benimseyen firmamız, formülasyonlarında işlevsel olmayan hiç bir hammaddeyi estetik kaygılarla kullanmamaktadır (köpük arttırıcılar, sentetik parfümler ve gıda boyası dışındaki boyar maddeler gibi.). Tüm proseslerimiz minimum enerji tüketimi ve minimum atık prensibine göre tasarlanmıştır. Hammaddelerimiz Avrupa ve Türkiye menşeilidir.
       Kozmetik dışında Endüstriyel El Temizleme Ürünümüz mevcuttur. Endüstriyel ürünümüzle ilgili bilgileri www.endustriyeleltemizlemekremi.com    sitesinde bulabilirsiniz.